}بسته های خدماتی ویژگان

nyc subway

موسسه ویژگان در این بسته تمام نیازها و درخواست هایی را که مربوط به املاک و مستغلات شما در داخل ایران باشد را پیش بینی و در یک بسته قرار داده است، در صورتیکه شما در مورد آپارتمان ، ویلا، زمین و یا ملک خود در ایران نیازمند دریافت خدمت ، راهنمایی ، کمک یا مشاوره باشید ، ویژگان آماده خدمت رسانی مناسب به شما عزیزان خواهد بود


اطلاعات کامل بسته »

danny antonucci


موسسه ویژگان پیگیری و انجام درخواستهای مربوط به دانشجویان عزیزی که در خارج از کشور مشغول تحصیل بوده ،و نیاز به انجام کارهای مرتبط با امورتحصیلی و مدارک آموزشی خود در داخل ایران را داشته باشند را در قالب یک بسته خدماتی پیش بینی نموده و آن را طبق جزییاتی خاص خدمت این دسته از هموطنان عزیز خارج از کشورمان ارائه نموده است:

اطلاعات کامل بسته »

watercolor paints

در این بسته تمام نیاز های شخصی شما را که قابلیت انجام و اجرا داشته باشد پیش بینی و گنجانده شده است. صداقت در ذکر محدودیت ها ، انجام توافقات رسمی با مشتری ، ارائه برنامه و گزارشات مرحله ای ، رعایت امانت و حریم شخصی مشتریان از مواردی است که در مراحل انجام خدمات مورد درخواست با موسسه ویژگان تجربه خواهید نمود.

اطلاعات کامل بسته »

apple ipod classic photo

پکیج سلامت ویژگان شامل سه بخش میشود:1 -بسته کامل پزشکی و جراحی: پیگیری کلیه امور پزشکی و جراحی ایرانیان خارج از کشور در مراکز درمانی معتبر

2- بسته درمان سنتی : درمان بیماریها از طریق طب سنتی در مراکز مورد تایید درمانی

3- بسته اعزام بیماران به خارج از ایران : هماهنگی و انجام تشریفات مورد نیاز برای اعزام

اطلاعات کامل بسته »

پکیج اداری

پکیج امور اداری موسسه ویژگان به منظور انجام و پیگیری موارد اداری در داخل ایران برای هموطنان خارج از کشور تهیه شده است . در این بخش اگر شما نیاز به پیگیری و انجام کار یا خدمتی در ادارات ، موسسات دولتی و خصوصی ، نهاد ها ،سازمانها ، ارگانها ، بانکها و یا حتی شرکتهای خصوصی در ایران را داشته باشید می توانید انجام این امور را به ما بسپارید. .

اطلاعات کامل بسته »